Laenud GDPR

Andmekaitsepoliitika

AOLaenud on siiralt pühendunud andmesubjektidelt kogutud isikuandmete kaitsele, mis on kogutud internetiruumis (Aolaenud.ee) või väljaspool internetti (paberkandjal, lepingutes, avaldustes).

Vastavalt Euroopa Liidus ja Eestis kehtivale isikuandmete kaitse üldmäärusele (GDPR, 679/2016) ja isikuandmete kaitse seadusele, et • Tagada läbipaistvus nende isikuandmete olemuse kohta, mida kogume Aolaenud veebis • Tagada kogutud isikuandmete kasutamise läbipaistvus • Aidata andmesubjektidel oma õigusi kaitsta Esitame järgmised isikuandmete kaitsmise põhimõtte Aolaenud veebis.

Kogutavad Isikuandmed

Aolaenud.ee ei kogu, töötle, registreeri, salvesta ja edasta teie isikuandmeid veebis ja väljaspool veebi. Teil ei ole kohustust meile oma isikuandmeid pakkuda ja me ei küsi teilt teie isikuandmeid.

Kas Aolaenud küsib teilt kohustuslikke isikuandmeid? Aolaenud ei küsi kohustuslikke isikuandmeid.

Kas Aolaenud kasutab isikuandmete kogumiseks vajalikku tarkvara? Aolaenud veebis ei ole kasutusel tarkvara, mis salvestaks või koguks teie isikuandmeid.

Alaealiste Isikuandmete Kogumine

Alaealine isik on füüsiline isik, kes on noorem kui 18 eluaastat. Aolaenud ei töötle veebis ega rakenduse kaudu alla 18-aastaste isikute isikuandmeid ega tee neile turundus- ja kaubanduspakkumisi, seal hulgas ei tuvasta neid ja ei võta nendega ühendust.

Tagatiseta Laenud

Tagatiseta ja tagatisega Laenud